10 Yorumlar

 1. Mustafa bolkan

  Ben kilisli emekli Assubay olarak kiliste ikamet etmekteyim.Sizleri agirlamaktan seref duyariz.Uzerime dusen bir vazife var ise yapmaya hazirim.

  Yanıt
 2. M.Ata Bozdemir

  Bu kutsal ve özellik arz eden güzel faaliyetin planlama ve icrasında emeği geçen herkese teşekkürler. Yolunuz açık olsun.

  Yanıt
 3. Ersel AKSU

  Tebrik ederim. emeği geçen Başta Genel Başkanımız Sn. Hamza DÜRGEN olmak üzere tüm yönetime ve üyelerine teşekkür ederim.

  Yanıt
 4. Mehmet GÜRER

  Hamza Dürgen Başkanım Güzel Bir Program Şehitlerimize bizlerden de bir dua gönderelim. Güzel bir etkinlik Tüm Temad Yönetimini ve katılanları kutluyorum. Yolunuz açık olsun Mehmet Gürer/TEMAD ÇANKAYA

  Yanıt
 5. Ragıp Tenim

  Yerinde bir etkinlik.Temad yönetimini kutlarım.Kolaylıklar sizinle olsun.

  Yanıt
 6. M.Aytekin Özbilgin

  Genel Başkanımız Sayın Hamza Dürgen ve değerli Kurul Üyelerimizin zorda olsa özveri ile attıkları ve atacakları her adımın bizim için , Camiamız için atıldığından asla şüphemiz yoktur.Bu nedenle Gnl Mrk.mizi desteklemek gönülden Astsubayım diyen bizlerin vazgeçilmez görevlerimizdir.Bu nedenle bir ve beraber güçlü bir TEMAD yaratmak zorunda olduğumuzu asla unutmamalıyız.Bu aydınlık yol bizim yolumuzdur.Bıkmadan ,yorulmadan,hedefe ,ulaşmak, Emeklimiz , Muvazzafımız ,Geleceğimiz Astsubay öğrencilerimiz, saygı değer Kahraman Şehitlerimizin emanetleri ,Kahraman Gazilerimiz ve tüm ailelerimiz için olmazsa olmazımız asli görevimizdir.Allah cümlemize Sağlık,huzur ve mutlu yaşam versin, beklenen o güzel günleri görmeyi bizlere nasip etsin.

  Yanıt
 7. Şükrü Öcal

  Tebrikler Genel Başkanım.Emeği geçen meslektaşlarıma ve ailelerine teşekkürlerimi sunarım.

  Yanıt
 8. ADNAN FUAT ÖZDEMİR

  TEMAD BU TOPLUMUN ULU ÇINARIDIR. KÖKLERİ TÜRK MİLLETİNİN KÖKLERİDİR. BU DESTEK KUVAYI MİLLİYE RUHUNUN TEZAHÜRÜDÜR, YÖNETİM KURULUMUZA, DERNEK TEMSİLCİLERİMİZE, ÜYELERİMİZE, VE AZİZ KİLİSLİLERE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ.

  Yanıt
 9. TURHAN

  SAYIN BAŞKAN VE YÖNETİM KURULU, TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN HİÇBİRİNDE EMEKLİ OLDUKTAN ,YILLAR SONRA BİR ARAYA GELEBİLEN TOPLULUKLAR ÇOK NADİR BULUNUR. ASKERLİK MESLEĞİNE BAŞLADIĞIMIZDA VATAN İÇİN GÖREV AŞKI NASILSA ,BU GÜNDE AŞK AYNEN DEVAM ETMEKTEDİR.TEKNOLOJİ NE KADAR İLERLESEDE TEMELDEKİ ANA UNSURLAR AYNI KALIR. VATAN İÇİN HER KONUDA EMEKLİLER GÖREVE HAZIRDIR. TEMAD OLARAK ZEYTİN DALI HAREKATINDA TEK YÜREK OLDUK. ALLAH BU MİLLETİ BERABERLİK İÇİNDE YAŞATSIN.

  Yanıt
 10. AHMET ÇARECİ

  TEMAD GENEL BAŞKANIMIZIN BİZ EMEKLİ ASTSUBAYLARIN ORTAK SESİ OLARAK BASIN AÇIKLAMASINI YÜREKTEN DESTEKLİYOR, AFRİN ŞEHİTLERİMİZLE BİRLİKTE TÜM ŞEHİTLERİMİZE RAHMET, GAZİLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. ŞU ANDA AFRİN’DE HAKLI DAVAMIZ İÇİN SAVAŞAN EVLATLARIMIZIN BÜYÜK ZAFERE BİR AN EVVEL ULAŞMALARINI YÜCE ALLAH’TAN NİYAZ EDİYORUM.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ