BAŞKANDAN MESAJ
HAMZA DÜRGEN
02 Aralık 2017, Cumartesi

 Değerli Dava Arkadaşılarım;

 29-30 KASIM 2017 tarihlerinde ANKARA’da gerçekleştirdiğimiz 15. Olağan Genel Kurul çalışmasına katılımınız için öncelikle çok teşekkür ederim.
 Genel kurulumuzun DAVAMIZA yakışan olgunlukta ve olağan seyrinde gerçekleşmiş olması en büyük mutluluğumuzdur.

 Genel kurulumuzun iradesi ile seçilen yeni genel Başkanımızı ve tüm yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

 Ben genel kurul delegelerimizin iradesi ve taktiri ile 3 kez toplamda 6 yıl onurla ve şerefle TEMAD’Itemsil ettim.Bu sure içersin de istemeden sizleri kıracak veya üzecek bir davranışım olduysa hakkınızı helal edin.

 TEMAD benim için bir DAVA, sizlerde bu davada ki yol arkadaşlarımsınız.

 Bu sevdamız ölene kadar aynı şuurla devam edecektir.

 Sevdamıza ve davamıza en ufak bir zarar gelmemesi için biz üzerimize düşeni aynı şevk ile yapmaya devam edeceğiz. Yeni Genel Başkanımız ve yeni yönetimimiz bilgi ve birikimlerimizden yararlanmak isterlerse büyük bir zevk ile destek vereceğiz.

 Nefsimizle değil aklımızla DAVAMIZA hizmet edeceğiz. Bu noktada büyük bir samimiyetle ifade etmek isterim ki belli güç odakları TEMAD’I kullanmak için bu günden sonra ayrışım tohumları ekmeye gayret gösterecektir. Eski ve yeni yönetim kavgası isteyenler şimdiden kollarını sıvamış beklemektedir.

 Ancak şundan emin olunuz ki bizim böyle bir derdimiz hiçbir zaman olmayacaktır. Bu nedenle yeni Genel Başkan ve Yeni Yönetim hakkında bizim ağzımızdan duymadığınız hiçbir kelimeye ve söze itibar etmeyiniz. Bu DAVAYA gönül veren, hizmet eden ve inançla yol arkadaşlığı yapan herkes bilmelidir ki bu gün ayrışma değil birlik olma günüdür.

 Yeni Genel Başkana ve yönetimine fırsat vermeliyiz TEMAD adına üretecekleri çözümlere destek olmalıyız. Özellikle şubelerimize yönelik ekonomik sorunların çözümü noktasında umutlarımızı korumalıyız.

 Değerli Dava Arkadaşım,

 Bizler istişare ve çözüm noktasında her zaman sizlerle beraberiz. TEMAD vakfı olarak ürettiğimiz projeleri hayata geçirmek için tüm enerjimizi harcamaya devam edeceğiz.

 2018 MART ayında itibaren projelerimizi tamamlayarak sizlerle yüz yüze istişareler edeceğiz.
Tekrar buluşup görüşene kadar sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyorum
 
Saygılarımla
 
                                                                                                  
AHMET KESER
<< Başkanın Mesajları