15 Yorumlar

 1. Orhan BAYRAM

  Değerli Yönetime,

  Keçiören Temad Şubesi Üyesi iken vefat eden Emekli Assubay Kemal BAYRAM’ın oğlu olarak Temad Genel Merkez Yönetimine ve Keçiören Temad Şube yöneticilerine babam yaşarken ve vefatı sırasın da gösterdikleri ilgi ve alakaya en içten teşekkürlerimi sunarım.

  Başarılarınız birlik ve beraberliğiniz daim olsun.

  Orhan BAYRAM

  Yanıt
 2. mustafa aykut bodur

  genel merkezde aidat 30 tl fakat bazi ilçelerde bu aidat neden 75 tl oluyor. Aidatın yüksek olusu bazı arkadaşların üyelikden cıkmalarına neden oluyor .Bu aidatlar neden genel merkezden acıklanmıyor herkes kendisine göre aidatı yükseltiyor.

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. Mustafa Aykut BODUR yıllık üye aidat miktarları şube Genel Kurullarında tespit edilmektedir.

   Yanıt
 3. Zeki Yıldız

  Gn.mrk. 2019 yılı üye aidatının açıklanmasını beklemekteyiz

  Yanıt
  1. fazil

   Kıymetli üyemiz, Genel Merkez üye aidat miktarında bir değişiklik yoktur. 2019 yılı içinde 30TL olarak devam etmektedir.

   Yanıt
 4. Alaetin Süzgenli

  Üyelik müracaat formunda Fahri üye sutunu mevcuttur.Tüzükte Fahri üye yoktur.Bu nedenle form değiştirilmelidir.Ayrıca Asker çocuğu açıklanmalıdır.(Hak sahibi sağ olanların askeri kimlik kartları var. Hak sahibi vefat etmiş,Günübirlik kartı olanlar dahilmi?Günübirlik kartı olanlar Asil üye olabiliyormu?Saygılarımla.

  Yanıt
 5. iskender

  ssk genel başkanının 18 yaş altı ile ilgili sözleri bana inandırıcı gelmedi inşallah ben yanılırım. Artık verilen sözlere inancım kalmadı ama sayın Temad başkanımızın bu konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim.

  Yanıt
 6. Dursun

  Emekli maaşından üyelik aidatı kesilemez bu ne cesaret böyle biz sizden maaşlara artış bekliyoruz.çok ayıp böyle talep olmaz

  Yanıt
  1. osman

   Sayın Dursun Bey üyelik aidatı kişinin kendisi istemediği ve talimat vermediği sürece kesilemez. İleri yaşta üyelerimizin şubeye gelmeden aidatlarını yatırmak istemeleri ve banka yoluyla gönderdiklerinde 30- 40 tl. gibi havale ücretlerinin alınması üzerine bu teklif yapılmıştır, bilginize…

   Yanıt
  2. osman

   Sayın Dursun Bey üyelik aidatı kişinin kendisi istemediği ve talimat vermediği sürece kesilemez. İleri yaştaki üyelerimizin şubeye gelmeden aidatlarını yatırmak istemeleri ve banka yoluyla gönderdiklerinde 30- 40 tl. gibi havale ücretlerinin alınması üzerine bu teklif yapılmıştır, bilginize…

   Yanıt
 7. Ersen Gürpınar

  Balçova şubesinde yaşanan olumsuzluklar üzerine TÜZÜK’te belirtilen miktarın 5 katı erken seçim kararı için yapılan müracaatı Ahmet KESER sudan bahanelerle engellemiştir ( imzaların noterden verilmesi gerektiği ) bu olumsuzluklara yenileri eklenerek şubeyi boykot edenlerden 23 kişi ihraç birçok kişide keyfi cezalarla muhatap olmuştur Genelmerkez’imiz TÜZÜK gereği seçimlere acil karar vermelidir yoksa birçok meslekdaşımız TEMAD’a küsecektir Saygılarımla

  Yanıt
 8. Selim Akdağ

  Arkadaşlar üyelik için neden bu kadar formalite isteniyor. Ve neden teknolojiden faydalanılmıyor. internet bilgisayar çagında bu kadar formalıte neden. Maksat üye sayısını artırmak ise internet üzerinden doldurulacak bir form ve üyelik aidatının yatırılması yeterli olmuyor mu?

  Yanıt
 9. ADNAN FUAT ÖZDEMİR

  TEMAD ın Eğitim malzemelerine şiddetle ihtiyacı olan yoksul köy ve ilçelerimizdeki okullarımıza yardım kampanyası çok onurlu ve insani bir girişimdir. Genel merkezimiz bu tür eğitim yardım ve desteğini, büyük ve dev bir kampanya ve isimle sayfasında yayımlayarak tüm ülkeye seslenebilir, Türkiyeye tanıtımla yayabilirse o zaman toplumsal sorumluluk projesi olarak kendisini medyada ve siyasette tanıtmış olur diye düşünüyorum. ” LÜTFEN BENİ OKUTUN. ” Gibi.

  Yanıt
 10. Özcan YILDIZ

  Casa uçağının düşmesi sonucu düşen uçağımız da şehit olan silah arkadaşlarımıza Allah dan rahmet kederli ailelerine sabırlar diliyorum.Tv. kanallarında verilen haberler de şehit subaylarımız rütbeleriyle verilirken (ki doğrusu budur) astsubayımızın sanki rütbesi yokmuş gibi astsubay olarak verilmesi bizleri üzmektedir. Kurumumuzun bu konuda gerekli hassasiyeti gösterip ilgili kurumlarla irtibat kurarak gerekli hassasiyeti göstermesini bekliyor. saygılar sunuyorum.

  Yanıt
 11. ismail damar

  assubay onur mücadelesi kaldığı yerden devam ediyor..yolunuz açık olsun başkanım .

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ