23 Oca 2018

4 Yorumlar

 1. Kemal ERGİN

  Yeni web tasarımı hayırlı olsun.
  “İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ OLUŞTURULMAKTADIR” bölünde doldurulacak olan çizelge webform olması halinde bilgileri göndermek daha kolay olacaktır. saygılarımla!

  Yanıt
 2. Mehmet Gürer

  Ülke çapında işletme sahibi meslektaşlarımızın kayıtları alınmalı bu işletmelere destek verilmeli, işletmelerin de gücü oranında TEMAD’a desteklerini bekleyebilmek için tüm bilgilere ulaşmak lazım.
  Bunun için de bu sayfada işletme bilgilerini ve meslektaşlarımızın bilgilerini girebileceğimiz yazılım geliştirilmelidir. Yani bir anlamda Tüm İllerde işletme sahibi olan Astsubaylarımızı tanıtabilir, onların adres ve telefon bilgilerin ulaşabiliriz. Mehmet Gürer /Çayyolu

  Yanıt
 3. Mehmet Gürer

  Arkadaşlar ayrıca Özellikle Sahillerde ve tatil yörelerindeki sosyal tesisleri ve Astsubayların buralardan faydalanmaları konusunda bilgilendirme için bu bölgelerde ikamet eden meslektaşlarımızın sosyal tesilserin adres telefon bilgilerini girmeleri sağlanabilir.
  Buralarda iş yeri bulunan otel, restaurant, kamp işleten meslektaşlarımız da bu sayfalardan giriş yaparak adres ve telefonları vererek sosyal yaşamlarımızda bu bölgelerdeki tatillerimizde planlamalar yaparken bize öngörü oluşturması sağlanabilir.
  Güzel olmaz mı? Yorumlarınızı alalım.

  Yanıt
 4. M.Aytekin Özbilgin

  Hayırlı olsun.Güzel ve yararlı çalışmalar bunlar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ