9 Yorumlar

 1. eyüp goksu

  merhaba,

  babaannem şehit binbaşı çocuğu ve devlet takdir belgesi bulunmaktadır.(kendisi vefat etti) torunu olarak TSK’ya ait tesislerden yararlanma hakkımız bulunuyor mu. bilgi vermenizi rica ederim.

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. GÖKSU, bu konuyla ilgili Milli Savunma Bakanlığı ve/veya Genel Kurmay Başkanlığı ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İyi günler diliyoruz.

   Yanıt
  2. Esra

   Merhabalar, dedem emekli astsubay di. Rahmetli oldu. Evliyim ve iki çocuğum var. Torunu olarak askeri kamplardan ben eşim ve çocuklarım faydalanabiliyor muyum?

   Yanıt
   1. fazil

    Sn. Esra Hanım, dedeniz dolayısıyla askeri kamplardan yararlanmanız mümkün değil. Ancak muvazzaf veya emekli hak sahibi (sb.-asb.) referansı ile yıllık ücreti mukabilinde alabileceğiniz akıllı kart ile bu tür tesislerden günübirlik yararlanmanız mümkün.

    Yanıt
 2. Füsun karaca

  Bu kocaman tesislere evcil hayvan alınmaması çok kötü bir uygulama. Nitekim o almadığınız hayvanlar tesislere gelen birçok insandan daha zararsız ve temiz! Bence bu uygulamanın esnetilmesi gerekir

  Yanıt
 3. Serpil

  Babam emekli astsubaydi gecen yil vefat etti ben esimden ayrildim askeri kamplara muracaat edeniliyor muyum orduevinde kalabiliyor muyum

  Yanıt
  1. Ismail aydin

   Babanizin tum haklarindan istifade edebilirsiniz kimlik karrinizi degistirin.

   Yanıt
 4. Senem Gezer

  Merhaba,
  Babam müstafi astsubay, orduevleri giriş karti mevcut. Ben eşimi kaybettiğimden yakın kartı almaya hakkım olduğunu öğrendim, çıkartacağım. Kamplardan faydalanma imkanım var mıdır, nasıl?
  Saygılar.
  Senem Gezer

  Yanıt
 5. Muhittin

  TSK’da istihdam edilen sivil öğretim elemanından sonramı Astsb statü olarak gösteriliyor.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ