21 Oca 2018

20 Yorumlar

 1. Osman BEREKET

  Bir konutun boş olması, diğerlerinden ise kiraların alınmaması ve güncelenmemesi vs.. durumlar başta TEMAD’ a olmak üzere, bu camiaya bir hakarettir.

  Yanıt
 2. Necdet ÇÖRDÜK

  TEMAD; eski yönetim tarafından bir enkaz olarak yeni yönetime teslim edilmiştir.Yeni yönetimin işi çok zor ama başarcaklarına inanıyorum.
  Eski yönetim PES Grubunun topladığı iki trilyon parayı ne yapmış?Bu toplanan paralara rağmen Blançoda Eski dönem bilanço zararı 404705 TL,Bu yılın dönem zararı 111403 TL dir.Ayrıca 89000 TL de borç bırakmışlardır.Eski yönetimi Astsubay camiası iyi tanısın.

  Yanıt
 3. Hasan Akgül

  Bu belgelerden anlaşıldığına göre 6 yıl ne yapıldığı niçin koordinesizlik olduğu durumunu ortaya koymuştur.Yönetimde sıkıntı olduğu ve bu duruma Denetimin ve disiplininde gerekli hassasiyeti göstermediği anlaşılmaktadır. Uygun Görülürse benim önerim 6 yıllık gelir gider ve harcama kalemlerini gösteren yılların bilançoları da yayınlanabilir her ne kadar genel kurulda onaylanmış olsa da bizlerde bilgi sahibi oluruz.
  Yeni yönetim sıkıntılı bir süreç olacağını tahmin ediyordu ancak bu kadarı da beklemiyorlardı sanıyorum.Bu durumdan dahi yeni yönetimin başarılı olacaklarına inanıyor başarılar diliyorum Hasan Akgül

  Yanıt
 4. Mesut Mustafa CANTAŞ

  Diğer şirketler kısmında yer alan; ilgililere TEMAD isminin kullanılması nedeniyle ihtar çekilmiş, mutlaka suç duyurusunda da bulunulacaktır diye düşünüyorum.
  Dairelerin kimlere kiralandığı, neden kira hususunda yasal artışların uygulanmadığı, bir tanesinin atıl durumda olması vs… hususlarında da hesap sorulacaktır mutlaka.
  Yeni yönetimi tespitleri ve çalışmalarından dolayı kutluyorum yolları açık olsun, her zaman camiamıza hizmet adına destekliyoruz.

  Yanıt
 5. Fahrettin

  Karşımızda uzun uzun incelenmesi gereken bir MALİ Tablo var…

  Yanıt
 6. erhan görücü

  Seçim yapıldıktan sonra;eski yönetimin 1-6 Aralık tarihleri arasında yaptığı harcamaların,etik olarak uygun olmadığını düşünüyorum. Temadın sosyal dernekle alakasının olmadığı tam bir tacir zihniyeti gibi yönetildiği düşüncesindeyim.”Gelen gideni aratır” bahsiyle,eski yönetimin yanlışlıklarının yönetiminizce de yapılmaması dileklerimle,yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dilerim.

  Yanıt
 7. Mehmet şahin

  Çok kıymetli TEMAD genel merkez yeni yönetmi işiniz zor Allah yardımcınız olsun,bu günler de geçecek beklentimiz yapanın yanına kar kalmaması.

  Yanıt
 8. Dede Ersel

  Boş olan gayrimenkullerde kimin ev eşyası vardı? Bu şahıs oraya kira ödemiş mi? Bu husus tespit edilmeli.

  Yanıt
 9. TC Veysel KULAÇ

  Görüldüğü üzere en ufak bir iktidarı elinde bulunduran kişiler statüsü ve vasfı ne olursa olsun neler yapabiliyor vede yapmışlar. 2011-2012’de yapılan destek ve katkılar nerede ve ne yapılmış? Güvenilen dağlara çakallar sahip olmuş. Yüzlerine tükürülmeyi çoktan hak etmişler.

  Yanıt
 10. Mehmet Gürer

  TEMAD yeni yönetimine destek olmalıyız baksanıza kasa bomboş Allah yardımcınız olsun
  bu kadarını da beklemiyorduk. Sevgilerimizle Temad Hep birlikte daha güzel günlere omuz omuza
  Mehmet Gürer

  Yanıt
 11. Murat GÜMÜŞOLUK

  Eski yönetimin 2011- 2017 yıllarındaki 6 yıllık bilançoları camiayı ve üyeleri bilgilendirmek amaçlı özet olarak yayınlansın, özellikle GEZİ şirketinden yıllar itibari ile TEMAD’a kar payı olarak ne kadar para aktarılmış açıklansın. Gezi şirketinden Temad’a gerekli paranın ya aktarılmadığı yada az bir miktar aktarıldığı yatırılması gereken paranın Gezi şirketinde tutulduğu bazı Temad şubelerine sus payı ve diğer yerlere aktarılarak harcandığı duyumları eskiden beri süre gelmektedir. Bilgilerinize…

  Yanıt
 12. Şaban

  Allah belanızı versin.siz temadı değil assubayları batırdınız.yeni yönetime sesleniyorum;lütfen eski yönetimin temadı ve assubayları temsil etmediğini kamuoyuna tebliğ ediniz.yeni yönetimden umutluyum.başarılar diliyorum.

  Yanıt
 13. Rafi Bekmezci

  Bu ülkede siyasetçilerin yaptığı hırsızlıklardan bıktık.Bu sefer maalesef kendi meslektaşlarımız tarafından aldatıldık.Eski yönetimin mali konularda neden bilgi vermediği şimdi daha iyi anlaşılıyor. Benim temennim eski yönetimin yaptığı harcamaların dökümünü üyelere duyurmak,usülsüzlük varsa kanuni yollara başvurmaktır.Assubay camiası olarak yeni yönetime sahip çıkıp desteklemeliyiz.Allah yeni yönetimin işlerini kolaylaştırsın.Yolları açık olsun.

  Yanıt
 14. M.Aytekin Özbilgin

  Sn Başkanım önceiikle Temad Gnl Bşk.lığı olarak Üyelerimizi bilgilendirmelerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Ekibinizle birlikte seçim öncesi disiplinli ve planlı çalışmalarınızı takip ettim.Seçimin galibi olduğunuzda karşılaşabileceğiniz tabloyu iyisi , kötüsü ile düşündüğünüzden eminim.Gelinen bu noktada konu ile ilgili İcraatınızın zamana yayılarak ,Temad’a zarar vermeyecek bir şekilde İlgili Kurullarımızca yapılmasının uygun olacağı ,bunun da Yönetiminize nefes aldıracağı , neticede bekleyen iş trafiğindeki yoğunluğunuzu hafifleterek yarar sağlayacaktır.Aksi takdirde Üyelerimizin ferdi muhalefetleri denetleme tamamlanmadan devam etmiş olacak BİZ olmaya ihtiyacımız olduğu ve çalışmaların yapıldığı bu günler de istenmeyen kirlilik yaratacaktır.

  Yanıt
 15. Mehmet Ali Kaya

  Yeni yönetimin şeffaf bir şekilde mali durumu paylaşması çok doğru bir davranış.Önlerinde zorlu bir yol var başarılar diliyorum.

  Yanıt
 16. Alone

  İsmini bile söylemekten utandigim adam da demiyecem o kişi Allah’a vercegi bilançoyu hazirlasin bence Hamza abi malul ve su 20 yıl işi lütfen bcvs ve KD.bcvs olmalı bir zahmet su yazlinalara cevap verin

  Yanıt
 17. 72TURHAN

  TEMAD A AİT BULUNAN TAŞINMAZ MAL VARLIKLARININ , KENAN EVREN TARAFINDAN GEREKÇESİZ TESUT A DEVREDİLMESİ , MAHKEMELİK OLMUŞTU, BU DURUMDA 9 ADET TAŞINMAZ İÇİN ESKİ YÖNETİM NETİCE ALDIMI,? ALMADI İSE YENİ YÖNETİM ŞUBELERİ YAZILI BİLGİLENDİRECEKMİ ? ZORLU YOLDA YÖNETİME BAŞARILAR. NOT: YORUMLAR SADECE BURALARDA KALMASIN BİR ALMAN SÖZÜ VARDIR ( KAĞIDIN SABRI SONSUZ.)

  Yanıt
 18. MAHİR ÇOĞU

  UMARIM YENİ, ŞEFFAF, GÜÇLÜ BİR TEMAD LA ÜYELERİNİN GÜVENİNE LAYIK YÖNETİM SERGİLERSİNİZ. KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKMEKTE GÖSTERDİĞİNİZ İRADEYİ UMARIM GÜÇLÜ BİR YÖNETİM SERGİLEMEKTEDE GÖSTERİRSİNİZ. ŞİMDİ ARTIK SİZİ SEÇTİK ZAMAN İCRAAT ZAMANI MUHALEFET ZAMANI BİTTİ ARTIK İKDİDARSINIZ ARTIK 3 YIL BİRLİKTEYİZ İCRAATLARI GÖRELİM

  Yanıt
 19. nusret öztürk

  15 nci olağan genel kurul masrafında belirtilen diğer harcamaların içerisinde neler vardır? Ana başlıklar olarak listelenmesinde fayda vardır. Ayrıca ; Zümremizin emeklilikte ekonomik sıkıntılar çektiği anlatılmakta, birinci önceliğin maaşlar olduğu sürekli vurgulanmakta fakat yapılan harcama rakamları korkunç. Bizler her şeyin en iyisini hak ediyoruz ama daha uygun yerlerde misafirler ağırlanabilir di. Bu tip harcamalar yapılırken daha titiz olunmasını istirham ediyorum.

  Yanıt
 20. Muharrem KOLCUOĞLU

  Sigorta şirketinden neden eksik kar payı alındığı araştırılsın ve sonucu burada yayınlansın, gerekirse sorumluları hakkında yasal işlem başlatılsın. Ayrıca atıl durumda olan taşınmazla ilgili neden böyle olduğuna dair daha ayrıntılı bilgilenmek isterim. Bizler aidat ödeyen üyeleriz, hiç kimse bizim derneğimizi zarara uğratamaz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ