33 Yorumlar

 1. Zafer GÖKBEL

  İnşaallah bir netice alınır. Bu zamanda bir şey yapamazsak bir daha bunu başaramayız. Temad Yönetim Kuruluna canı gönülden başarılar diliyorum.

  Yanıt
 2. sadık arduç

  astsubayların rütbesine göre kd bsç luktan itibaren 1 kad kd bşç 2 kad kd kd bşç olarak tazminat verilmesi gerekir bu hususda çalışmalar yapılmalı

  Yanıt
  1. sadık arduç

   aynı zamanda emekliliğede yansımalı

   Yanıt
   1. sadık arduç

    rütbe esas olmalıdır

    Yanıt
 3. İSMAİL KARATAŞ

  1’İNCİ DERECENİN 4’ÜNCÜ KADEMESİNDE BULUNAN ASTSUBAYLARIN EK GÖSTERGESİ 3600.DIR.AYNI DERECE VE KADEMEDE BULUNAN SUBAYLARIN EK GÖSTERGESİ ÇOK YÜKSEKTİR.BU KONUDADA GİRİŞİMLERİN OLMASI GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

  Yanıt
 4. celal tekbıyık

  Olumlu netice verir se amacına ulaştı demektir.

  Yanıt
 5. cenan

  Ziyaretlerin Neticesi Ne Zaman Alınacak,Eski Yönetimlerde Aynı Ziyaretleri Yapmıştı Fakat,Umutsuz Hasta Ziyareti Gibi Olmasın.

  Yanıt
 6. Ali BOĞATU

  Bundan 15 gün önce TEMAD sayfasına bakarsanız.
  Erken seçim kararı alınabilinir diye yazmıştım: Erken seçim kararı alındı
  Hükümette seçimle ilgilili iyleştirme çalışması yapılıyor demiştim : Bugün Başbakan bir dizi iyleştirme maddeleri saydı.
  Yönetime elinizi çabuk tutun dedim :Bilemiyorum ne derece çabuk davrandılar
  Seçime kalan 40 gün içerisinde gerekirse Başbakanlık,Genelkurmay,Çumhurbaşkanılık,TBMM önüne ve Ankarada bir meydanda çadır kurup Orada yatıp kalkmalısınız taaki haklarımızdan en az 2 veya 3 maddenin hayata geçirilmesine kadar. Kolay gelsin.

  Yanıt
 7. Şahin EKER

  Assubayların birinci ve en önemli sorunu asteğmenin astı olmasıdır. Niye bunu kimse dile getirmiyor çok ilginç.

  Yanıt
 8. ümit

  sayın büyüklerim;göreve başlangıç derecesiyle ilgili 9/2 den başlanılması olmassa olmazımızdır.tazmiantalar konusunda eğer makam ve görev tazminatı adı olmayacaksa ozaman sicil yıl derece faktörü ortadan kalktığına göre ve bunun adınada başarı tazminatı denildiğine göre mümkün olduğunca tabana yayılmalıdır.subayı 7 tazminat alırken assubayına bir başarı tazminatı ucuza gitmemeli.Atlanan bir diğer husus malül personelin özlük haklarının iyileştirilmesi.Enazından kendi nasıplarını geçmeyecek bir çözüm üretilmesi ve görüşmelerde bu hususada değinilmesi.sicil affı meselesi son husus olarak gözönünde bulundurulması.çalışırken alınan ücretin emekli olduğunda subaylarda olduğu gibi %80-85 lere götürülmesi.saygılarımla.

  Yanıt
 9. Tuncer KÜÇÜK

  Temad yönetimine teşekkür ederim. Hayırlı olsun devamı gelir inşallah

  Yanıt
 10. Adnan Peker

  Tam 50 yıldır hak’lı taleplerimiz verilen sözlere
  rağmen gerçekleşmemiştir.
  Gönülleri yarım kalmış mağ
  dur ve sessiz çoğunluk olan bizler(Em.Assubaylar)inşallah başta genel başkanımız
  ve ekibi sayesinda hak ‘ları
  nı alacaklardır.Çalışmaları
  nızı takdir ediyor Allah yar
  ve yardımcınız olsun dilek
  lerimi iletiyorum.

  Yanıt
 11. Mehmet

  Baskanim oncelikle hayirli olsun.Asb.larin oncelik sorunu:
  a.9/2si olumlu
  b.2.Kad.Kd.Bcvs.olan asb.icin Yb.muadili görev ve makam tazminati calisirken ve emekliliğe yansıması.
  c.Yas 55 uygundur.60 demişsiniz meslekte ölecekmiyiz.
  d.Tum sosyal tesislerde sb.asb.esit faydalanması olumlu.

  Yanıt
  1. osman

   Sayın Mehmet Bey,ilginiz ve düşüncelerinizi bizle paylaştığınız için teşekkür ederim. Görevde olup 54 yaşına gelen kendi isteğiyle çalışmak isteyen meslektaşlarımızın göreve devamı için bir talep var.60 yaş zorunlu değil kaldı ki 55 yaş da zorunlu değil. İyi günler….

   Yanıt
   1. Koray

    Osman Bey yaş ile ilgili durumu gayet kısa ve öz olarak yazmışsınız. Yorum yapanların biraz olsun neden ve Niçin yorum yaptıklarını bir kez daha gözden geçirmeleri daha manidar olur.

    Yanıt
  2. Koray

   Buradaki 60 yaş olayı, 60 yaşına kadar çalışmak zorundasın anlamında değil. Şu an 55 yaşına kadar kim zorunlu olarak çalışmak zorunda kalıyor.

   Yanıt
 12. Cevat yavuz

  Temad yönetim kurulu üyelerine teşekkürler ediyorum.Ancak görüşmede istekler yeteri kafar olmadığı gibi ne cevap alındığı da belli değil. Sonuç alınamayan ziyaretler bence bir gezintiden ibarettir

  Yanıt
 13. Hayati Yücesoy

  20 yılını dolduran Kd.Bçvş.lara Yb.ile eşit tazminat 2 Kad.Kd.Bçvş.lara Alb.ile eşit tazminat öngörülmeli.Farkındalık oluşturulmalı.Bilgilerinize..Hayati Yücesoy

  Yanıt
 14. Metin DİKMÜÇLİ

  Hayirli olsun

  Yanıt
 15. Ömercik

  Emekli Assubaylarin hemen hepsi ve calisanlarin cogu gecim sıkıntısı icerisindedir. Universitede cocuk okutanlarin durumu vahimdir. 2.kad.Kd.Bcvs.maaslari ve bunlarin emeklilerinin maaslari acilen duzenlenip, gerekli artis yapilmalidir. Lojmanlar adaletli dagitilmali, konut tazminati (20 krş.) Guncellenmelidir. Ayrica muvazzaflarin da temad veya tesuda uye olmalarinin onu acilmalidir.

  Yanıt
 16. Sadık ergenci

  Yönetim kurulu üyeleri kutlarım. Yolunuz açık olsun Allah gayretlerinizi berekete dönüştürsün.

  Yanıt
 17. Pingback: TEMAD GENELKURMAY BAŞKANINI ZİYARET ETTİ | TEMAD – GÖLCÜK İLÇE BAŞKANLIĞI

 18. Özhan

  Başkanım ve diğer yönetim kurulu üyelerine çok çok teşekkürler…

  Yanıt
 19. Ali BOĞATU

  Mantıklı ve yerinde bir ziyaret . Artık söz sırası Genelkurmayda. Bakalım süreçi nasıl değerlendireceklerdir. Yönetimin işin peşini bırakmamaları gerekir biz gittik sorunları bildirdik bizden çıktı dememeleri lazım. Genelkurmayda ilgili dairelerle sürekli istişarelerini devam ve takip etmeleri gerekiyor. BEKLEYELİM GÖRELİM.

  Yanıt
 20. Mehmet Çayır

  Çok önemli bir ziyaret. Saygınlığı tartışılmaz, üyeleri tarafından genel kabul görmüş sayın TEMAD Başkanı Hamza Dürgen bey, Genel Başkan Yardımcısı Cemal Başer bey olmak üzere bu ziyaret ve ziyarette taleplerin iletilmesi konusunda emeği geçen herkese yürekten teşekkürler. İletilen taleplerin mutlak surette olumlu olarak yansıması olacağına ve geri dönüşümünün olacağına inancım tam. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygıdeğer TEMAD Başkanımızı ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul eden ve sorunlarımızı dinleyen Sayın Genel Kurmay Başkanımıza ve katılan karargah personeline saygılarımı ve şükranlarımı arzediyorum.

  Yanıt
 21. Yasar Koc

  Kaybolan iletişim tekrar tesis edilmiştir. Büyük bir başarının göstergesidir. Tebrik ederim.

  Yanıt
 22. Altay deniz

  Kutluyorum.önemli bir buluşma.Hayırlı sonuçlara vesile olur umarım.Selamlar.

  Yanıt
 23. davut

  İyi bir adım çaba gösterenlere tesekkurler ancak 2012 yılındaki görüşmenin fotokopisi calısalar devam ediyor biz istiyoruz maliye vermiyor size verirsek herkes ister ancak hangi meslekte her hafta bir can kaybi var bunuda soylerlerse iyi olur samanyolu şarkısını dinlemeye devam inşallah yanilirim bu bekleti en az 1 yıl devam eder ayrıca temad Görüşmede ki gözlemleri ve hislerini camia ile detaylı olarak paylaşmali bunu beklemek hakkimiz tüm camiaya saygilar

  Yanıt
 24. Dursun

  İşallah en kısa zamanda haklarımızı aliriz .

  Yanıt
 25. Mustafa

  Hayırlara vesile olsun inşallah

  Yanıt
 26. Fahrettin BAĞRI

  Şimdiye kadar yapılan ve yapılacak olan en önemli diplomatik faaliyetin bu olduğunu düşünüyorum. Genelkurmay başkanı, II.Başkan, (J-1) Personel Başkanı ve ilgili Daire Bşk.’ları toplantıda hazır bulunmuşlar. Bu toplantıya olumsuz bakmak için hiç bir neden yoktur. TEMAD Genel merkez faaliyetlerini yakinen takip edenlerin ortak görüşünün “OLUMLU ve ANLAMLI” olduğundan kesinlikle eminim.
  Aynı şekilde, “Olumlu” dönüşler almamız umuduyla başarılar ve sağlıklar diliyorum…

  Yanıt
 27. Muharrem Erdem PİŞKİNÖZ

  Maşallah tebrikler Başkanım. Bu ziyaret’lerinizin Temad üyelerine hayırlı sonuçlar doğuracağı ‘na yürekten inanıyorum. Bu vesile ile tüm Yönetim kurulunun üyeleri ve Siz Sayın Genel Başkanım ‘a saygılarımı sunuyorum. Selamlar herkese.

  Yanıt
 28. orhan AKINCI

  Hayırlı olsun.insallah bu haksizliklara sn Genelkurmay Başkanımız çare olur.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ