5 Yorumlar

 1. Hasan ozmen

  Harika bir organizasyon hamza baskana tesekkurler derken kendi kendime sormaktan da kurtulamiyorum neden 4 farkli dernek tek bir cati altinda bulusarak daha etkili bir STK olunamazmi biraz dusunulmesi gereken ciddi bir konu degilmi ?

  Yanıt
 2. Osman C.

  “Diyalog, diyalog ve yine diyalog” her kapının anahtarı. Ayrıca 4 askeri derneğin TEMAD’ın koordinasyonuyla bir araya getirilmesi ise ayrı bir güzellik. Ayrıştırıcı değil, birleştirici bir dil kullanımı ve lider unsur olma, baştan beri izlenmesi gereken yoldu ve bu yolun takip edildiğini görmek ise şahsım adına sevindirici. SAYGILARIMLA.

  Yanıt
  1. Aziz K.

   TEMAD’ın bu birleştirici ve alçakgönüllü yaklaşımı tam olması gereken ezik anlayışı ve yaklaşımından uzak taktire şayan bir yaklaşımdır.Yıllarca ayrıştırıcı,ezik anlayışının terk edilerek yola devam edilmesi, iletişime açık olunması zor işleri kolay hale getirir.Ağlayarak tepinerek bir yere varılmaz. TESUD’da bizim silah arkadaşımızdır,diğer üç dernekte.Tebrikler TEMAD.

   Yanıt
 3. M.Atıf Ürük

  Güçlü bir birliktelik için önemli bir adım.

  Yanıt
 4. Recep YABAN Harp Malulü Kd Bscvs

  İlk defa yapılan ve devamını beklediğimiz Büyük aile buluşmasının gelenek haline getirilmesi sorunlarımızın çözülmesine de katkı sağlayacaktır.
  Sayın Genel Başkanlarımızı kutluyorum
  Recep YABAN
  Harp Malulü Kd Bscvs

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©