5 Yorumlar

 1. Evren ÇETİN

  Geçtiğimiz aylarda bir konu hakkındaki hassasiyetimi dernek yetkililerine e-posta ile bildirdim çok geçmeden bizzat Genel Başkan Sn.Hamza DÜRGEN tarafından aranarak konu ile ilgilendiklerini ve planlanan iyileştirmeler konularında neler yapıldığı hakkında bilgilendirildim.

  Yanıt
 2. tuncay KABACI

  asla vazgeçme tam yol ileri

  Yanıt
 3. Ali BOĞATU

  Sayın Cumhurbaşkanından başkası bu işi çözemez.
  Sayın Başkan durumun önemine binaen ve verilen sözlerden destek alınarak Sayın Cumhurbaşkanından randevu alınmasına ağırlık verilmesine çalışmak en doğru yöntem olacaktır.

  Yanıt
 4. Osman C.

  Değerli TEMAD başkanımız ve ekibinin çalışmaları ve gayretleri takdir edilesi bir durum. Lakin MASKELİ BALO devam ediyor.

  Yanıt
 5. Sedat ozkan

  Yaptığınız çalışmaların özellikle biz emekli Astsubayların refahı,huzuru ,daha iyi yaşam sartlarina kavuşmasına çok ama çok büyük desteği ve katkısı olacaktır. Bu tarihi misyonu sizin ekibinizin başaracağıniza gönülden inanıyorum.Lutfen bu inançla ,azimle ,istekle ve gayretle çalışmalarınıza devam edin.Ben tüm çalışma ,gayret ve emekleriniz için çok teşekkür eder en kalbi selam ve saygılarımı sunarım.Vatanımızı,bayrağımızı,sancagimizi,ordumuzu seviyoruz.Gorevde olan tüm mehmetciklerimize gönül dolusu selam.Rabbim hepsini muhafaza etsin .Şahsınıza zaman ayıran değerli devlet adamları ve devlet buyuklerimizede sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©