3 Yorumlar

 1. MC

  Sağlık Astsubayların mağduriyeti giderilmemiştir, tabip personel heryerde tazminat alırken sağlık astsubaylar sadece 1. Derece kritik illerde ve harekat görevi olan birliklerde tazminat almaktadır, zaten sağlık astsubayların tazminat talebi kendini doktorla kıyaslamasından değildir ve sadece sağlık personeli olduğundan dolayıdır. Konuyla ilgili bir yanlış anlaşılma mevcuttur ilerde bununda çözülmesi için elinizden geleni yapacağınıza inanıyoruz.

  Yanıt
 2. HADİ YAYLA EM.HV.ASB.

  YILLARCA AYNI KONULAR GÜNDEME GELİR KOMŞUM GÖZÜN AYDIN DER HER SEFERİNDE ZAM ALIYORSUNUZ.MAAŞ 15 000 OLDU DER. ARTIK BIKKINLIK GETİRDİLER.BİRDE ONLARLA UĞRAŞ 2002 DEN BERİ.NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ.HAYIRLISI DİYEYİM .BU SEFER. SUYA DEĞİLDE MÜREKKEBİ DEFTERE YAZSINLAR.SUDA DAĞILIYORDA.

  Yanıt
 3. Yaşar ŞEN

  Temad Genel Başkanlığı heyetinin Milli Savunma Bakanı ile yaptığı görüşmede Emekli Astsubayların Silah Ruhsatı ile ilgili Milli Savunma Bakanı Sayın Hulusi Akar’ın Yasal düzenleme yapılması için ilgililere talimat verdiği açıklandı.Emekli Astsubayların ve ölenlerinin elinde bulunan ihtiyaç fazlası silahların ilgili Kuvvet K.lığınca BEDELİ MUKABİLİ alınması için yasal düzenlemeye bir madde eklenmesinin uygun olacağı düşüncesindeyim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©