8 Yorumlar

 1. Hüseyin Bektaş

  Teşekkür ederiz. Sadece Askerlik değil, hiç bir meslek gurubu rencide edilemez. Kendilerinde bu tür yorumları yapabileceğini sananları esefle kınıyorum.

  Yanıt
 2. Emin Göde

  Umarız ve inanmak isteriz ki
  Maksadını aşan gerçek dışı bu tarz
  Benzetmeler in milletimizde bir karşılığının olmadığını görmüşlerdir…

  Yanıt
 3. Ahmet Selçuk Baykal

  Bu vatan için canlarını seve seve feda eden bir meslek grubu mensuplarıyız. Bu meslek mensubu olarak bizler, her zaman takdir edilmeye, isminden söz edilirken oldukça ihtimam gösterilmeye layık, onurlu birer askeriz. Bu ve bunun gibi bilerek veya bilmeyerek konuşan, davranan kişi, zümre gruplar bundan sonra da olacaktır. Bunlara karşı haklarımızı savunacak tek örgüt Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’dir. Bu yüzden derneğimizi daha güçlü olması için çalışmalıyız.

  Yanıt
 4. Oktay Kahraman

  İlgili tv kanalını ve proğram yapımcılarını kınıyorum. Yazıklar olsun diyorum.

  Yanıt
 5. Şıhmehmet Özdemir Özdemir

  Bunlar Spor yorumcusu değil tamamen birbirlerine saygısızca dinlemeden düşünmeden ne yaptıkları belli olmayan insanlar yazıklar olsun

  Yanıt
 6. Hikmet AYDINCAK

  Hayatını ortaya koyarak gece gündüz görev yapan yüzbinlerce Astsubayımızı, hedef alan saygısız, seviyesiz sözleri ve bunları söyleyenleri KINIYORUM.

  Bu kişi, hiç bir bahanenin arkasına sığınmadan, çıkıp ASTSUBAY TOPLUMUNDAN özür dilemelidir.

  Ayrıca, MSB ve Genelkumay Başkanlığı , TSK personeli ile ilgili, bu tür saçmalıklara meydan verilememesi için, kamuoyu nezdinde gerekli uyarı ve bilgilendirmeyi yapmalı, personelinin yanında olduğunu göstermelidir.

  Yanıt
 7. Remzi Cavcar

  Maksadını aşan üslubu en şiddetli şekilde kınıyor, tüm program yayıncı, yapımcı ve katılımcılarını özüre davet ediyorum.

  Yanıt
 8. Yaşa Akar

  Beyaz TV’de yayınlanan şımarık ve seviyesiz ifadelere tepki olarak yaptığınız basın açıklamasını destekliyorum. Tamamen yasal çerçevede oluşturduğunuz metnin her kelimesinin ve tüm bu ifadelerin herkes tarafından takdir edileceği kuşkusuzdur.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©