5 Yorumlar

 1. Orhan Selışık

  Genel Başkanımız Sn.Hamza DÜRGEN ile yaptığım görüşmeler sonucu , Eski Gn.Bşk.Ahmet KESER tarafından haksız yere kapatılan İSTANBUL TEMAD Şubemiz yeni bir şube olarak değil, bir takım hukuksal prosedürlerin yerine getirilmesi sonucu en kısa zamanda İSTANBUL TEMAD kapatılmadan önceki konumu ile tekrar açılarak üyeleri ile kucaklaşacaktır .
  Gereksiz tartışmalara meydan verilmemesi için bu bilgiyi sizlerle paylaşıyorum .

  Yanıt
 2. Adnan Peker

  GÖNÜLLERİ YARIM KALMIŞ
  MAĞDUR VE SESSİZ ÇOĞUNLUK YILLARDIR ÖTE
  LENEN VERİLMEYEN HAK’LARIMIZI TEMAD’IMIZ SAYESİNDE ALACAĞIZ İNŞALLAH.DURMAK YOK YOLA DEVAM.

  Yanıt
  1. Abdullah Tarı

   15 yıldır durmadan yola devam ediyoruz. Bir arpa boyu yol alamadığımız gibi, her gün bir şeyler kaybediyoruz. Umarım yeni TEMAD yönetimi kimlerle hak mücadelesi yapılacağı konusunda eski yönetimin yanlışlarına düşmez.

   Yanıt
 3. M.Aytekin Özbilgin

  TEMAD ın bir ve beraberliğe ihtiyacı olduğu günlerden geçiyoruz. İstanbul İl Başkanlığımızın tekrar Çatımız altına alınma çalışmalarının devam etmesinden memnuniyet duydum.Bireysel olarak ihraç edilen Üyelerimizin de ele alınıp durumlarına açıklık getirilip, zaman kaybına neden olmadan bu çok önemli konuyu da bir an önce sonuçlandırmak camiamızın beklentileri arasındadır.Olmazsa olmazlarımız Yasal hak , mağduriyet ve isteklerimizin de belirlenen takvim doğrultusunda , alınan yol memnuniyet vericidir.Bundan ötürü Genel Başkanımız Sayın Hamza Dürgen ve değerli Kurul Üyelerimize teşekkür ediyorum.An itibarı ile katedilen yolun getirilerinin neler olacağı konusunda tüm TEMAD Üyelerimiz ve Muvazzaf Meslektaşlarımızın da heyecan içinde oldukları unutulmamalıdır.Zaman zaman bilgilendirmek yararlı olur kanısındayım.Çalışmalarınızda başarılarınızın devamı dileklerimle selamlarımı iletiyorumi

  Yanıt
 4. RAHMİ

  28 ŞUBAT günü daha önemli bir duyuru yapmanızı beklerdim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©