4 Yorumlar

 1. ENDER ÇEVİK

  Sayın vekilim sizinle gurur duyuyoruz. Emekli Astsubaylar olarak her zaman yanınızdayız

  Yanıt
 2. Ahmet

  Danıştayın verdiği 18 yaş altı sınıf okulu hizmet sürelerinin hizmetten sayılmaması konusu çok mağduriyet yaratacaktır.

  Yanıt
 3. HASAN AKGÜL

  Kayseri Milletvekilimiz, Emekli Astsubay Sn. Dursun ATAŞ Mensubu olduğu derneği ziyaret etmiş olmasından memnun olduk.
  Samimi sohbetinden sorunlarımıza partiler üstü yaklaşımda bulunması sorunun çözümünde daha netice alıcı olacağını belirtmesi ayrıca bence oldukça önemli idi. Astsubayların bölücü partiler hariç her partide Her STK da görev almasının yararlı olacağını Çalışan ve Emekli Astsubayların çözüm bekleyen sorunlarının çözümü için ortak akıl ile hareket edilmesinin önemini ve TEMAD Genel Merkezinin belirleyeceği yol haritasına göre hep birlikte hareket edilmesinin yararlı olacağını kendisininde TEMAD Genel Merkezinden verilecek görevi TBMM çatısı altında yapmaya dillendirmeye hazır olduğunu belirtmesi bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.
  Milletvekilimiz Sayın Dursun ATAŞ a ,TEMAD Genel Başkanına , Genel Merkez Yöneticilerine , Çankaya,Keçiören ,Etimesgut Şube Başkan ve yöneticileri ile tüm katılımcılara Teşekkür ve saygılarımı Arz ediyorum.

  Yanıt
 4. HAKAN TÜZÜN

  Sayın Vekilim, Değerli meslektaşım sizinle gurur duyuyoruz.Emekli Astsubaylar olarak her zaman sizinle beraberiz ve her zaman yanınızdayız.
  Saygılarımla

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır .