9 Yorumlar

 1. Yusuf

  Temad başkan ve yönetim kurulunu yaptıkları faaliyetlerinden dolayı tebrik ediyorum.Bizlerin en önemli sorunu temsil ve görev tazminatı yarbaya verilen tazminatların Kd.Bçvş.larada bir an önce verilip adaletin sağlanması.Bana göre ikinci sorun rütbeler sene 2021 yılına giriyoruz kaba tabiriyle yama gibi rütbe dikmeye devam ediyoruz şuan özellikle büyük şehirlerde terzi bulmak bile zorken hala rütbe diktirecez diye dolanıp duruyoruz bir an önce artık bu işin omuzamı alınır yakayamı takılır dikme işinden kurtululması sayın başkan ve yönetim kurulu bir daha üst düzey görüşmelerinizde bu rütbe konusunun da gündeme getirilmesi.

  Yanıt
  1. Salih Habrak

   Yapılan görüşme memnuniyet verici fakat sonuç alınamayınca farklı kanallardan konu sahiplenip politize ediliyor bu konunun hükümet nezdinde tek muhatabı Temad olduğu aşikardır başka mecralarda bu konunun sahiplenip Lenip yapılan teklifler batıl kalacak ancak sizlerin Bu konuyu daha fazla sahiplenip hükümet dışındaki diğer siyasi oluşumları bu konuya dahil etmeden çözüm girişimlerini hükümet nezdinde çözülmesi için eylem planı yapılmasının daha doğru olacağı kanaatindeyim

   Yanıt
 2. adem karabıyık

  Astsubay hakları için gece gündüz demeden fedakarca çalışmalarda bulunan Sayın TEMAD Genel Başkanı ve ekibini canı gönülden tebrik ediyorum.

  Yanıt
 3. adem karabıyık

  Devletimizin ilgili yetkili birimleri tarafından Astsubaylara mali konularda yapılacak iyileştirmelere engel olarak ekonomik göstergeleri öne sürmesi, Devlet yönetiminin en başında yer alan Sayın cumhurbaşkanımızın olumlu yöndeki ekonomi söylemleri ile örtüşmemektedir.Kaldı ki haklı taleplerimizin yerine getirilmesi ekonomik yönden Güçlü ve Büyük Devletimizi sarsacağını hiç zannetmiyorum.Başta Sayın Bakanımız olmak üzere tüm ilgililere sorunlarımızın çözümünün ivedilikle sağlanmasını arz ederim.

  Yanıt
 4. hüseyin güloğlu

  sayın başkanım ve ynt krl üyemiz ; bizlerin özlük haklarının iyileştirilmesi maksadıyla Sayın MSB’nımızla yapmış olduğunuz görüşmelerden dolayı sizleri tebrik eder inşallah hayırlara vesile olur başarılar diler saygılar sunarım.

  Yanıt
 5. Sahir AYHAN

  Sayın Başkanım, Milli Savunma Bakanı Sn.Hulusi Akar ile yapmış olduğunuz görüşmede sorunlarımızı ana hatları ile dile getirmeniz, Sayın Bakan tarafından da olumlu ve ümit verici karşılanması memnuniyet vericidir. sizi ve başkan yardımcınız Fazıl Gürler’i candan tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

  Yanıt
 6. Hanifi

  Deniz Kuvvetlerine herkes yurt dışına gidemiyor maalesef.

  Yanıt
 7. Alper

  Ben emekli olmaya korkan bir muvazzafim. 23 sene önce emekli olan abilerimiz oyak ve emeklo sandığı tazminatlariyla iyi bir ev ve araba alabiliyordu. Su anda alacagimiz tazminatlar ya ev ya araba parası kadar. Maaş derseniz herkezin malumu. Kara ve deniz bir şekilde yurt dışı görev ve tazminatla kendini kurtarıyor. Havaci astsubaylar perişan.

  Yanıt
  1. izzettin

   görevdekiş maaşlardamı çokdüşük bilmiyoruz ama emeklilerin hali kötü allah yardımcınız olsun hepimizin özellikle siz gençlerin

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©