4 Yorumlar

 1. İhsan Üstün

  Sayın Hamza Dürgen;
  Milli savunma komisyonu üyeleriyle yapılan görüşmelere esas teşkil eden hususlarda kanun teklifi veridiği duyumu alınmıştır.Teklifi verenler iktidar partisi milletvekilleri midir,muhalefet partisi milletvekilleri midir ?
  Selam,sevgi ve saygılar.

  Yanıt
 2. Fatih bektaş

  Bakın 9/2 si çok basit bir madde. Kabul edenler etmeyenler bitti. İşte siz bir başlangıç yapıp adım adım bütün haklar dökülecek ama sonuç 0 0 0 . Yıl 2018 haziran yıl 2022 .Ya şu kaotik ortamda bile hakkımızı alamıyorsunuz tamam gezin herkes sizi ve temadı duysun ama icraat kısmında da varolun. SİZ TEMADSINIZ SİZ TC.DEVLETİNİN ÖNEMLİ BİR STK KURULUŞUSUNUZ. YETER ARTIK SÖZ ASTSUBAYLAR DA OLSUN.

  Yanıt
 3. İbrahim

  Sayın Hamza Dürgen tam ağırlığınızı koyacağınız zamandır artık tazminatla ilgili noktayı koydurun. Astsubaylar a yapılan zam 8-5 çalışan memur zammı kadar olmaktadır. Analarının babalarının yanlarında tayin sıkıntısı yaşamadan çalışan memurlardan farkımız kalmamıştır. Kararnamelerden artık hikaye olmuştur. Ağırlığınızı köyün artık.

  Yanıt
 4. Niyazi herkiloğlu

  Sayın Milli savunma komısyonu üyesi Saffet SANCAKLI BEY 1990 1991 Yıllarında kocaelisporda top koşturduğu sırada KOCAELİ İl jandarma Komutanlığında Karargah Bölüğnde iken her Perşembe günü öğleden sonra
  pazartesaiye kadar izinli olarak göstererek antreman ve maçlara gönderirdik. O tarihte Kocaeli il jandarma komutanlığı Karargah ve servis Bölük komutanı idim.Astsubayların ne kadar meşaggatli ve sorumluluk altında çalıştıklarına görevimizi nasıl icra ettiğimizi yakından tanıktır ve bilir.Aynı tarihta Melih te Kocaelisporda aynı formayı taşıyorlardı. Şimdi sıra Sayın Milli SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ Sayın SANCAKLI da. bu konuda üzerine düşen görevi ve Astsubayların son zamandaki beklentilerine katkılarını bekliyoruz. kENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM. Sanırım bu yazıyı kendisi de okur ve hasbelkader o tarihteki Bölük Komıtanını hatırlar. Niyazi herkiloğlu Em. J.Astsb.Kd.Bçvş

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©