2 Yorumlar

 1. Ömer

  Sayın başkanım iyi çalışmalar

  Daha öncede yazmıştım. Bizlerin özlük hakları ile ilgili yapılan çalışmaların olduğunu biliyoruz, ama hangi aşamada olduğu, hangi gelişmelerin gerçekleştiği konusunda bizlere bu platformdan bilgilendirme yapılmasının uygun olacağı kanaatindeyim, bunu bir kez daha bildirmek istedim.
  Kulaktan duyma yanlış bilgilerden dolayı bilgi kirliliği olmakta, doğal olarak gelişmelerin her an olmasa da ara sıra bu platformdan bizlere bilgilendirme yapılmasının uygun olacağını düşünüyorum. Eminim benim gibi düşünen bir çok meslektaşımda aynı fikri taşımaktadırlar.
  Teşekkür ederim.

  Yanıt
 2. adem karabıyık

  23 Mart 2019 tarihinde TEMAD şubeleri Antalya Bölge Toplantısında Sayın Gen.Bşk. konuşmasında,2018 yılı TEMAD’ın 34. yıl kuruluş etkinlikleri kapsamında, kamuoyunda var olabilmek için derneğin tanıtılması maksadıyla; T.B.M.M. de HDP hariç bütün milletvekillerine,tugay seviyesindeki bütün birliklere, bütün valiliklere, büyük elçiliklere, konsolosluklara ve sivil toplum kuruluşlarına davetiye gönderildiğini ifade ediyor.Özverili çalışmalar için sağ olun var olun, lakin derneğe üye olmayan her meslektaşınızı potansiyel bir üye adayı olarak görüp, bu daveti onlar içinde yapmanız derneğin güçlenmesine katkıda bulunmaz mı? Sayın başkanında her daim ifade ettiği gibi, bu iletişim ve teknoloji çağında.Saygılar sunuyorum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©