15 Yorumlar

 1. Mustafa Eray

  Temad yeni yönetimini yerden yere vurarak bir yere varılamayacı bilinci ile sonuna kadar desteklememiz gerektiği sohbetlerinde ve sosyal medyada yazdığım zaman bazı arkadaşların tenkidine uğradım ama sağlık olsun. Assubayların özlük haklarının alınacağına inancım tam. Bu nedenle tüm meslektaşlarımın yönetime destek olmasını ve temad a üye olmalarını diliyorum. Selam ve saygılarımla.

  Yanıt
 2. ALİ SERİN

  Tüm arkadaşlarımın ifadelerine katılıyorum ve bende TEMAD yönetimini kutluyorum. Bir önerim var, TESUD yönetimi ile de temasları artırınız. Zira şu andaki Genel Başkanları ve yönetim kurulunun bizim derneğimize yaklaşımları çok olumlu ve zaten hemen ziyarette de bulundular. Birçoğumuzu ilgilendiren 2013 yılı öncesi emekli olanların beylik tabancalarının değişimi, tazminat konusunda Kd.Bnb. Bnb. durumu şu anda bizimle müşterek konular olup, MSB ye beraber gidilmesi bizlerinde yararına olacağını değerlendiriyorum.

  Yanıt
 3. malatya temad

  Her geçen gün özlenen TEMAD a bir adım daha yakaşıyoruz.

  Yanıt
 4. Ragıp Tenim

  Yıllardır sabırla beklediğimiz şeffaflığın hayata geçirilmesinden dolayı yeni yönetimi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  Yanıt
 5. Orhan selışık

  Bundan böyle bilmemiz gerekenlerin bu sayfadan paylaşılması, DOĞRU ve HIZLI bilgilenme açısından çok doğru ve yerinde bir uygulama olacaktır.Kulaktan kulağa yalan yanlış spekülasyona müsait paylaşımların önüne geçilmiş olacaktır. Bu sistemin oturtulması biraz zahmetli ve zor olacaktır ama alışacağız. Emek verenlere teşekkürler.

  Yanıt
 6. KADİR ŞİŞMAN

  Yeni web siteniz harika olmuş tebrikler,yanlız görüyorumki İl ve ilçe başkanlıkları Web siteleri hala güncel değil mesela üyesi olduğum İZMİR İl Başkanlığı Web sitesi en son bildirimi 10 KASIM 2016 Tarihlidir ki bunu defalarca ikaz etmişimdir ,bu mu kurumsallık?biz şubemizle ilgili duyuruları nereden alacağız?

  Yanıt
 7. Mustafa Savaş

  Faaliyet takvimi çok iyi olmuş. Ancak 23 Nisan ve 19 Mayıs resmi tatilleri belirtilmemiş. Gözünüzden kaçmış olabilir.

  Yanıt
 8. Ramazan Tekeli

  TEMAD yönetimini kutluyorum.Temad’ın dahil olduğu EMEKLİLER PLATFORMUNDA 2018 dönem başkanlığıda var.Onuda yıllık faaliyet takvimlerine alacaklarını düşünüyorum.Açık,şeffaf ve çoğulcu olmaktan kimseye zarar gelmez.Olmayacağını düşünüyorum ancak uçuk projeler en azından törpülenmiş olur ve temed kazanmış olur.Geçmişte ÖLÜM ORUCU tartışmaya açılabilseydi.Daha güzel toplumun menfaatına uygun eylemler ortaya konabilirdi.İnşallah bu yanlışlardan ders çıkarılır diye düşünüyorum.

  Yanıt
  1. Orhan selışık

   Sevgili TEKELİ, kimseye danışmadan ” BEN YAPARIM OLUR,BEN KARAR ALIRIM SİZ UYGULARSINIZ (!) ” devri artık çok gerilerde kaldı. Hele o tam bir FİYASKO olan ÖLÜM ORUCU eylemi hiç olmaması gereken bir olaydı.

   Yanıt
 9. M.Aytekin Özbilgin

  Beklenen ve özlediğimiz iletişim ağı.Çok şükür umut verici hızla devam ediyor zamana ihtiyacınız olduğunu biliyorum.
  Bilgilendirmelerinizin memnuniyet verici olduğunu görüyorum Emeği geçen,geçecek olan arkadaşlarıma teşekkürler,kolay gelsin.

  Yanıt
 10. Veysel

  Açık yaraya kurt düşmez derler büyüklerimiz.Lakin kasanın bu kadar boş ve borçlu olacağını hiç düşünmemiştim.Yönetim açık ve şeffaf olsun, Üye sayısının hedeflediğinizin üzerine çıkacağına inanıyorum.İyi çalışmalar diliyorum.

  Yanıt
 11. osman sütsatar

  10.000 yeni üye planlanıyor çok güzel.afyon il merkezinde kayıtlı üye sayısı her geçen gün azalıyor.sanıyorum şu anda 50 sayısını altında sanırım 32 . 🙂 🙂 sadece 1987yılında TEMAD ‘dan hv.k. k. 1976 lı Asb. ihraç edildi.gerekce neden mi ??????ihraç edilen arkadaş aslında pırıl pırıl birisi. ben ise başkanın bana yaptığı hakaretden dolayı ayrıldım.20 yılı aşkın süredir başkanlık yapan birisi yandaşları ile birlikte muhalif olanları dışlayarak koskocaman ilde her geçen gün azalarak devam eden bir TEMAD.üye sayısı sorulduğunda 70 üzeri deniliyor.kayıtlı üye sayısı incelensin 32 olduğunu sanıyorum , görülecektir.

  Yanıt
 12. Tanju ARAT

  TEMAD Faaliyet planını takdirle karşılıyor ve teşekkür ediyorum.Her şey biz Astsubaylar için.

  Yanıt
 13. Dede Ersel

  Kurumsallık, şeffaf yönetim, bilgilendirme böyle birşey. Teşekkürler TEMAD…

  Yanıt
 14. sedat karacaduralıoğlu

  18 martta çanakkaleliler şehri terk ediyor veya dışarı çıkamıyor çevre il ve ilçelerden getirilen iktidarın siyasi yandaşlarından dolayı stadyuma giremezsiniz onlar kollarında kurdalesi olanları alıyor tamamen siyasi şhowa dönüşüyor akşam şehir rahatlıyor.köprüde ben halkımın üzerine silah sıkmam söyleyip tabancasını kendi kafasına sıkıp intihar eden astsubayımızı anmalıyız.komutan makamını değil halkını koruyanı anmalıyız benim fikrim bu

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©