7 Yorumlar

 1. Fatih bektaş

  Ya basını kullanın BASINI.
  Arkanızda ki halkın gücünü reyin gücünü gösterin; Bir öğretmenden bir doktordan bir hukukçudan farkın olmadığını sen reyinle onunkinin aynı güçte olduğunu hissetsin ki bak ay bitmeden bu iş olur.

  Yanıt
 2. Abdullah

  Değerli arkadaşlar. Çalışma bakanı birkaç gün önce bir açıklama yaptı. Özetle polisi imamı 3600 ek göstergeye çıkardığımız zaman amir olan başkomser ilçe müftüsü gibi amir ve yönetici bazında ki çalışanları da bir üst ek göstergeye çıkarmamız lazım dedi. Nedeni ise bir polis ile baskomserin aynı maaşı alamayacağı gibi bir imamlada müftünün aynı maaşı almasının uygun olmayacağı. Şimdi burda bizi ilgilendiren konu biz daha 9/2, tazminatlar konusunu cözememişken diğer kurumlar astsubaylar dan alt statüde veya eşit statüdeki (başkomser) gibi çalışanlara 4200 ek göstergeye vermeye hazırlanıyor. Peki biz ne yapıyoruz hiç boş ziyaretler görüşmeler. Daha öncede burada defalarca yazdım yayınlanmadı çünkü bazen haksızlık karşısında kantarın topuzunu kaçırıyorum. Bir daha yazıyorum. Çıkın milli savunma bakanın yanına boşa geçen 4 yılın hesabını sorun. Gerekirse seçim için rest çekin yoksa millet 4200 ek göstergeyi aldığında bizler avucunuzu yalamaya devam edeceğiz.

  Yanıt
 3. Said

  Her kurum, dernek ya da herhangi bir STK öğrendi haklarını nasıl alacağını. Bir TEMAD öğrenemedi… Her an bir şehit haberi varken gündemde, sağlıkçılara bir bakın: hayati tehlike ihtimalini nasılda kullanıyorlar özlük hakları için.

  Hala devam edilmekte hatalar silsilesine. Ve karşı tarafada övünç fırsatı vermekte TEMAD; “nasılda idare ediyoruz bak koca bir derneği, gelip gelip gidiyorlar” diye.

  Birçok insan ve ben haklarımın savunulacağına yönelik inancımız olmadığından üye olmuyoruz belkide TEMAD a.

  Hoşçakalın.

  Yanıt
 4. Alper ERGEN

  Merhaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı tarafından, 3600 ek göstergenin kapsamı genişletilerek genel olarak memurlara verilmesi ve daha üst düzey memurlara bulunduğu makamlara göre ek göstergelerinin daha da yükseltileceği çalışmalarının yapıldığı şu günlerde astsubay camiamızın da yıllardır hakkı olan ve halihazırda T.B.M.M. komisyonunda olan makam ve görev tazminat taleplerimiz, mesleğe başlangıç derecelerimizin yükseltilmesinin yanı sıra II.Kad.Kd.Bçvş. rütbesinden başlamak üzere 4800 ek göstergenin dile getirilmesi ve bahse konu çalışmaların yakından takip edilerek netice alınana kadar ilgili mercilerle görüşmelerin artırılarak devam etmesi hepimiz için hayati öneme haizdir, saygılarımla.

  Yanıt
 5. Osman

  Merhaba meslektaş larım ilk seçildiklerin deki mesajlar im da belirttiğim gibi kiminle gorusurseniz görüşün Tayyip Erdoğan verindiye talimat vermediği sürece bütün çaba nafile siyaset çiler çözmüş sizi oyalamaya devam sokaklar boş tek çare bu yoksa daha çok meslektaş imiz benim gibi iş ilanları ni takip eder.yinede gayretiniz için teşekkür ederim

  Yanıt
  1. serhat çam

   Cumhurbaşkalığı seçimlerinden önce hayırlı olsun demişti zaten C.başkanı. Buna istinaden Sayın Hamza Dürgende ona tabiyetini açıklamıştı ya. Daha ötesi yok. Vermiyorlar. Nasıl verecekler konusunda da çözümüm yok ne yazık ki ! Biz bize bir şeyler yaratmalıyız sosyal dayanışma adına.

   Yanıt
 6. Gökhan

  Allah kolaylıklar versin. Emeğinize sağlık elinizden geleni yapıyorsunuz. İnşallah sonuç alınacak

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©