5 Yorumlar

 1. Fatih hür BEKTAŞ

  Bakın yıllarca hizmet ettik sizde bende biliyorum ki kadınlar erkeklere öyle yada böyle söz geçiriyorlar hani hanımefendi kavramı var ya ya bu olayı galiba kadınlar çözecek hadi kadın kolları 70 li yılların assubay eşleri gibi durmadan yılmadan bastırarak rica minnet ile şu hakları siz alın KADIN GÜCÜNÜ tekrar hatırlatın erkeklere TAM DESTEK FULL DESTEK

  Yanıt
 2. tuncay KABACI

  şu anda koronavirus ten dolayı ekonomık durum iyi değil 2023 seçimlerinden önce tekrar kuvvetli bastırılarak görüşmeler yapılırsa belki özlük hakları iyileşebilir zamanlama çok önemli olmakla beraber genede şu anki ekibin ısrarlı çalışmalarını şahsen takdir ediyorum böyle devam edilirse elbet bir gün özlük hakları iyileşecektir.

  Yanıt
 3. Zeki

  Sayın Hanımefendilerin nezaket ziyaretleri ve duyarlı davranışları için teşekkürler. Aynı ziyaretin zaman kaybetmeksizin Beştepe’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep ERDOĞAN huzurunda, TEMAD Genel Başkanı Sayın Hamza DÜRGEN ve ekibi tarafından gerçekleştirilmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Yanıt
 4. Osman C.

  Sn. Cumhurbaşkanımız, Sn. Milli Savunma Bakanımız
  Astsubayların özlük hakları konusunda çeşitli zaman dilimlerinde konuyu çok kısa zaman sürecinde sonuçlandıracaklarını kamuoyu önünde ifade etmişlerdir. Ama ne yazık ki durum hepimizin malumu. Ve sanırım çalışmaları da hızla devam ediyordur. Bu durumda Sn. Emine ERDOĞAN Hanımefendinin pozitif bir katkı sağlayacağını da beklemek sanki fazla iyimserlik gibi geliyor. Ama yine de tabiiki olumlu sonuç alınması herkes gibi beni de sevindirir. Lakin bu ziyaretin amacının ve ele alınan konuların ana akım medyada yer almasının sağlanması bir nebze daha etkili olurdu kanaatini taşımaktayım. Oysa şu anda bu durumu sadece biz işittik ve biz bildik. Saygılarımla.

  Yanıt
 5. Hanifi

  İnşaallah hayırlısı olur

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Merkez Kültür Mh. Cemre Sk. N:12 Kat:4 ve 5 Kolej-ANKARA Tel:0 312 433 33 93 Fax:0 312 433 33 92 E-posta:temad@temad.org
Copyright © 2011 TEMAD. Tüm Hakları Saklıdır .