5 Yorumlar

 1. Necip uzun

  Ben emekli astsubayim . Temad turkiye geneli 20 bin civari emekli astsubay var.bunlar bir araya toparlayamıyorsa üyelikleri henüz yoksa bu onlarin eksiğidi.Bende üye degilim. Herkesin kuvvet konutanliklarinda adresleri var. Bir türkiye geneli belli aralıklarda başkanın katılacağı bilgilendirme toplantısı düzenlenmeli. Üye olmayanları da teşvik edici çalışmalar yapilmali. Çoğunluktaki üyelerle daha güçlü daha soz hakkı ve dada yaptırım ve hak alma konusunda istenen alinabilmelirdir. Hergün Temad baskani şöyle böyle bırakalım eleştiriyi güçlü olmak için destek verelim. Yok 9-1 yo 1-4 boş laflar gerekte yok halkımız olan tazminatı alsınlar dua edelim 55 yaşından sonra ikinci bir işte çalışmayalım. Lütfen duyarlı olalım. Selamlar saygılar. Necip Uzun em. J. Ks. Bcvs.

  Yanıt
  1. Hasan ozmen

   Ben 70 yasinda 1949 dogumlu ve 1970 mezunu emekli hava astsubayi iki lisans birde hava lisan okulu baslangic ve tekamul olarak ingilizce okudum inanin evim kira hala da calisiyorum

   Yanıt
 2. Ramazan Tekeli

  Ziyaretler ve yüz yüze iletişimlerin faydalı olduğunu düşünüyorum.Ziyaretlerde kesintisiz üyeliklerinde 30’uncu yılını dolduranlarada plaket verilmeli.Üyelik bilincini artırmaya yarar sağlar.

  Yanıt
 3. Yunus Tekin

  Sözkonusu TEMAD (Karadeniz) toplantısına ilk defa katıldım. Emeği geçenlere başta Samsun Şb. Bşk. Mustafa bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Toplantıyı baştan sonuna kadar izledim. Kısacası TEMAD Bşk. Sn. Hamza DÜRGEN’in liderliğinde başarının geleceğine inandım. Bir hakkın yasal yollardan nasıl alınacağının çözümünü bulmuş ve emin adımlarla giden bir lider diyebilirim. Sorunları çözmede kavgadan ziyade yapısal çözümlerle sonuca gitmeye çalışıyor. Ayrıca TSK’nın yanında olduğumuzu bildirmesi de ayrı bir güzellik. Zaman ayrışma değil birlik ve beraberlik zamanıdır. İyi ki! varsın başkanım.

  Yanıt
 4. Mehmet SEMERCİĞLU

  Samsun Temad başkanımız Sn.Mustafa TUFAN’a ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Genel başkanımızın ziyaretleri, bilgilendirmeleri ve sorulara cevapları olumlu bir gidişatın sinyallerini vermiştir. Temennim; genel merkezimizinde koordinesi ile bölgelerimizdeki bütün Emekli Astsubaylarımızla(üye olamamış) iletişime geçilerik bilgilendirmelerin onlarada yapılabilmesidir.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©