9 Yorumlar

 1. Alone

  Hamza abinin her onurlu hareketinden sonra her defasında söylemekten bikmayacam ahmet i gören varmı ya tatildedir yada arsa bakiyordur yada kayyum atansin diye mahkemeye vermiştir 6 yıl boyunca su zümre için hiçbirşey yapmadin bari hiç olmazsa orda olsaydin

  Yanıt
 2. Turgay Güleç

  Camiamıza yakışan yerinde ve zamanında yapılmış doğru bir harekettir. Göreve her zaman hazırız. Genel merkez yönetimimizi tebrik eder, başarılar dilerim.

  Yanıt
 3. Abdurrahman GÖKER

  TEMAD Yönetim Kurulunu yürekten tebrik ediyorum.Mensubu olmaktan gurur duyduğum camiamla bir kez daha gurur duydum. Yüreğinize sağlık.

  Yanıt
 4. Rafet GÜRÜF

  Bizler vatan savunmasına ara verip sırada bekleyenlerdeniz,gelmişse sıramız arkamıza bakmaya lüzum göstermeyiz.Genel merkezimizi kutlar başarılar dileriz Şehitlerimize Allahtan rahmet gazilerimize acil şifalar dileriz.

  Yanıt
 5. İsmail Turan

  Astsubayların emekliliği olmaz, nöbet değişim molası olur.

  Yanıt
 6. Canip Özyıldırım

  Genel merkezce yapılan bu anlamlı hareket ve bu bildiri tüm emekli astsubayların; vatan,millet ve bayrak aşkı hissiyatını dünyaya duyurmuştur. Dost ve düşman herkes bu milletin nasıl birlik tek yürek olduğunu anlamıştır. Genel başkanı ve emeği geçen tüm meslektaşlarımı kutluyorum. Allah bu aziz milleti, kıyamete dek vatanında bahtiyar,Türkiye Cumhuriyeti devletini payidar etsin.(amin)

  Yanıt
 7. Dede Ersel AKSU

  Emekli bir askerin barışta yaptığı, savaşta yapacağının göstergesidir. Askerin yemini emekli veya terhis olana kadar değil, ölene kadardır.

  Başta Genel Başkanımız Sn. Hamza DÜRGEN olmak üzere emeği geçen yönetim, denetleme, disiplin kurulları ile şube başkanlarına böylesine önemli bir faaliyeti gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim. Dualarınız kabul olsun.

  Yanıt
 8. M.Aytekin Özbilgin

  Temad Genel Başkanı Sayın Hamza Dürgen ve değerli Kurul Üyelerimize Kilis te yapmış oldukları Basın Toplantısı ve açıklamalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyor, Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını temenni ediyorum. Emeği geçen ve programa katılan Üyelerimizi kutluyorum. Bu vesile ile Kahraman Şehitlerimizi rahmet ve saygı ile anıyorum.Ruhları şad olsun.Kahraman Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah Güvenlik Güçlerimizi her türlü tehlikelerden korusun ailelerine bağışlasın.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©