25 Yorumlar

 1. AliOsman Sağlam

  Şu an pandemi ortamından dolayı temada üye olmak istiyorum.İnternet ortamından bu işlemi yapmak istiyorum.Bunun için ne yapmak gerekiyor.Beni bilgilendiriseniz sevinirim.

  Yanıt
  1. fazil

   1. Temad.org sayfamızdaki, Dernek Üyeliği https://temad.org/dernek-uyeligi/ linkine giriniz,
   2. Dernek üyeliği sayfasında “üyelik formunu indirmek için tıklayın”
   3. Yıllık üyelik aidatını sayfada gösterilen banka hesap numaralarından birine yatırınız.
   4. Üyelik talebiniz Yönetim Kurulunda kabul edildikten sonra, kimlik kartınız tarafınıza gönderilecektir.

   Yanıt
 2. Fatih ÇIRAK

  2020 Yılı üyelik aidatı ne kadar birde yeni üye olacaklar için sitede neden üye ol linki yok, üye olmak istiyorum ancak şu pandemi ortamında oraya buraya gitmek istemiyorum neden internet üzerinden basit bir form doldurularak üye olunamıyor. Sitede neden bu bilgiler yer almıyor.

  Yanıt
  1. fazil

   TEMAD.org sitesinden internet ortamında “Derneğimize Üyelik” linkini tıklayarak üye olabilirsiniz. 2021 yılı Genel Merkez üyelik aidatı 30,00TL’dır.

   Yanıt
 3. ismail ARABACI

  Derginizdeki aramızdan ayrılan listesinin birinci sütunu tam görüldüğü halde ikinci sütundakiler neden yarım görülüyor?

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. Arabacı kontrol edebilmemiz için hangi yıl ve sayıdaki dergiden bahsettiğinizi lütfen iletebilir misiniz? İlginize teşekkür ederiz. Sağlıcakla kalın..

   Yanıt
 4. İlhan

  2020 Yılı üyelik aidatı ne kadardır ve merak ettiğim bir konu var bulunduğumuz yerdeki şubelere üye olmak ile genel merkeze üye olmak arasındaki fark nedir. illaki bulunduğumuz yere mi üye olmak zorunlu

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. İlhan Bey, ikamet ettiğiniz yerdeki TEMAD şubemize üye olmanız uygun olur. Üye olduğunuz şubemizin karar alma süreçlerine de katılır destek olursunuz. Genel Merkeze başka şehirden üye olduğunuzda faaliyetlerine katılma, seçimlere katılma konusunda sıkıntı yaşarsınız. Yıllık üye aidatları 50-75TL civarındadır.

   Yanıt
 5. HAKAN

  HESAP NUMARALARI YOK YILLIK AİDATI NEREYE YATIRACAĞIZ

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. Hazer, TEMAD Web sayfasında da mevcut aşağıdaki hesap numaralarından üyelik aidatını yatırabilirsiniz.

   HALK BANKASI KIZILAY – ANKARA ŞUBESİ (0412)
   HESAP NO:16000106
   İBAN NO:TR61 0001 2009 4120 0016 0001 06

   ZİRAAT BANKASI KOLEJ ANKARA ŞUBESİ
   HESAP NO:6565406-5032
   İBAN NO:TR11 0001 0008 4106 5654 0650 32

   VAKIFBANK KOLEJ – ANKARA ŞUBESİ (119)
   HESAP NO:00158 00729 9860 980
   İBAN NO:TR25 0001 5001 5800 7299 8609 80

   İŞBANKASI İNCESU – ANKARA ŞUBESİ (4230)
   HESAP NO:643112
   İBAN NO:TR45 0006 4000 0014 2300 6431 12

   Yanıt
 6. Orhan BAYRAM

  Değerli Yönetime,

  Keçiören Temad Şubesi Üyesi iken vefat eden Emekli Assubay Kemal BAYRAM’ın oğlu olarak Temad Genel Merkez Yönetimine ve Keçiören Temad Şube yöneticilerine babam yaşarken ve vefatı sırasın da gösterdikleri ilgi ve alakaya en içten teşekkürlerimi sunarım.

  Başarılarınız birlik ve beraberliğiniz daim olsun.

  Orhan BAYRAM

  Yanıt
 7. mustafa aykut bodur

  genel merkezde aidat 30 tl fakat bazi ilçelerde bu aidat neden 75 tl oluyor. Aidatın yüksek olusu bazı arkadaşların üyelikden cıkmalarına neden oluyor .Bu aidatlar neden genel merkezden acıklanmıyor herkes kendisine göre aidatı yükseltiyor.

  Yanıt
  1. fazil

   Sn. Mustafa Aykut BODUR yıllık üye aidat miktarları şube Genel Kurullarında tespit edilmektedir.

   Yanıt
 8. Zeki Yıldız

  Gn.mrk. 2019 yılı üye aidatının açıklanmasını beklemekteyiz

  Yanıt
  1. fazil

   Kıymetli üyemiz, Genel Merkez üye aidat miktarında bir değişiklik yoktur. 2019 yılı içinde 30TL olarak devam etmektedir.

   Yanıt
 9. Alaetin Süzgenli

  Üyelik müracaat formunda Fahri üye sutunu mevcuttur.Tüzükte Fahri üye yoktur.Bu nedenle form değiştirilmelidir.Ayrıca Asker çocuğu açıklanmalıdır.(Hak sahibi sağ olanların askeri kimlik kartları var. Hak sahibi vefat etmiş,Günübirlik kartı olanlar dahilmi?Günübirlik kartı olanlar Asil üye olabiliyormu?Saygılarımla.

  Yanıt
 10. iskender

  ssk genel başkanının 18 yaş altı ile ilgili sözleri bana inandırıcı gelmedi inşallah ben yanılırım. Artık verilen sözlere inancım kalmadı ama sayın Temad başkanımızın bu konuyu gündeme getirdiği için teşekkür ederim çalışmalarında başarılar dilerim.

  Yanıt
 11. Dursun

  Emekli maaşından üyelik aidatı kesilemez bu ne cesaret böyle biz sizden maaşlara artış bekliyoruz.çok ayıp böyle talep olmaz

  Yanıt
  1. osman

   Sayın Dursun Bey üyelik aidatı kişinin kendisi istemediği ve talimat vermediği sürece kesilemez. İleri yaşta üyelerimizin şubeye gelmeden aidatlarını yatırmak istemeleri ve banka yoluyla gönderdiklerinde 30- 40 tl. gibi havale ücretlerinin alınması üzerine bu teklif yapılmıştır, bilginize…

   Yanıt
  2. osman

   Sayın Dursun Bey üyelik aidatı kişinin kendisi istemediği ve talimat vermediği sürece kesilemez. İleri yaştaki üyelerimizin şubeye gelmeden aidatlarını yatırmak istemeleri ve banka yoluyla gönderdiklerinde 30- 40 tl. gibi havale ücretlerinin alınması üzerine bu teklif yapılmıştır, bilginize…

   Yanıt
 12. Ersen Gürpınar

  Balçova şubesinde yaşanan olumsuzluklar üzerine TÜZÜK’te belirtilen miktarın 5 katı erken seçim kararı için yapılan müracaatı Ahmet KESER sudan bahanelerle engellemiştir ( imzaların noterden verilmesi gerektiği ) bu olumsuzluklara yenileri eklenerek şubeyi boykot edenlerden 23 kişi ihraç birçok kişide keyfi cezalarla muhatap olmuştur Genelmerkez’imiz TÜZÜK gereği seçimlere acil karar vermelidir yoksa birçok meslekdaşımız TEMAD’a küsecektir Saygılarımla

  Yanıt
 13. Selim Akdağ

  Arkadaşlar üyelik için neden bu kadar formalite isteniyor. Ve neden teknolojiden faydalanılmıyor. internet bilgisayar çagında bu kadar formalıte neden. Maksat üye sayısını artırmak ise internet üzerinden doldurulacak bir form ve üyelik aidatının yatırılması yeterli olmuyor mu?

  Yanıt
 14. ADNAN FUAT ÖZDEMİR

  TEMAD ın Eğitim malzemelerine şiddetle ihtiyacı olan yoksul köy ve ilçelerimizdeki okullarımıza yardım kampanyası çok onurlu ve insani bir girişimdir. Genel merkezimiz bu tür eğitim yardım ve desteğini, büyük ve dev bir kampanya ve isimle sayfasında yayımlayarak tüm ülkeye seslenebilir, Türkiyeye tanıtımla yayabilirse o zaman toplumsal sorumluluk projesi olarak kendisini medyada ve siyasette tanıtmış olur diye düşünüyorum. ” LÜTFEN BENİ OKUTUN. ” Gibi.

  Yanıt
 15. Özcan YILDIZ

  Casa uçağının düşmesi sonucu düşen uçağımız da şehit olan silah arkadaşlarımıza Allah dan rahmet kederli ailelerine sabırlar diliyorum.Tv. kanallarında verilen haberler de şehit subaylarımız rütbeleriyle verilirken (ki doğrusu budur) astsubayımızın sanki rütbesi yokmuş gibi astsubay olarak verilmesi bizleri üzmektedir. Kurumumuzun bu konuda gerekli hassasiyeti gösterip ilgili kurumlarla irtibat kurarak gerekli hassasiyeti göstermesini bekliyor. saygılar sunuyorum.

  Yanıt
 16. ismail damar

  assubay onur mücadelesi kaldığı yerden devam ediyor..yolunuz açık olsun başkanım .

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TEMAD Genel Başkanlık Kültür Mh. Cemre Sk. No: 12 Kat: 4 ve 5 Kolej-Ankara 
Tel: 0 312 433 33 93 Fax: 0 312 433 33 92 E-posta: temad@temad.org
TEMAD | Tüm Hakları Saklıdır ©